|
Odpowiadać za mnożenie długów może wiele osób, zgadzam się, wszyscy to wiemy, ale fakt niezgłoszenia wniosku o upadłość jest działaniem na szkodę spółki i w normalnej sytuacji właścicielskiej MS mogłaby mieć poważny problem, bo jest to przestępstwo za które grozi do 1 roku (!) pozbawienia wolności.
|