Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13728
Stary 07.12.2018, 21:31
masada napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie się zgadzam, bo przyznaję, że teraz wychodzi na Twoje, tylko nie zapominajmy proszę o paru rzeczach.
Ta cała sytuacja miała swoja dynamikę: nawet trochę broniłbym tych płaczków, którym oczy krwawiły za późnego Kiko, bo zwyczajnie z tą dzidą na Carlitosa naprawdę krwawiły, poza tym wtedy mało kto zdawał sobie sprawę, że Carillo i wszystkie pomysły Junco były aż tak ponad stan, zwłaszcza, że komunikaty od Sarapaty płynęły zgoła inne i ludzie przyjmowali je za dobrą monetę, a tu na forum dominowało poczucie, że wychodzimy na prostą (w co akurat nie za bardzo wierzyłem i dawałem tu wyraz).
Propaganda sukcesu w klubie była zbyt duża, fakt. Jednak mnóstwo osób ma do dziś chore oczekiwania.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując