Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10902
Stary 07.12.2018, 21:31
Panowie szanujmy się. Gramy w tym samym klubie... :(


To nie jest czas na dymisję (Rada Nadzorcza nie przyjmie dymisji prezesa w takiej sytuacji - oznaczałoby to że znacząco opóźni się sprzedaż klubu). Co więcej nie ma nikogo kompetentnego kto zechce być prezesem.
To tez nie jest czas na sprzeczki - na to będzie cały styczeń (bez względu na to co nastąpi).
Odpowiedz cytując