Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
No_look_Pass
Member
Od: 10.2009
Offline
#
10894
07.12.2018, 21:06
wolfy
napisał(a):
Zmiana prezesa w tym momencie? Debilizm. Ktoś musi podpisać dokumenty przy sprzedaży lub zgłosić wniosek o upadłość.
Mogę to zrobić pro publico bono, do tego nie trzeba wielkich kompetencji.
No_look_Pass
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do No_look_Pass
Znajdź inne posty napisane przez No_look_Pass