Gin napisał(a):

|
Sarapata musi odejść tylko czy jej misiek pozwoli
|
Cieszy mnie, że nas o tym poinformowałeś. Rozumiem, że to na tyle Twoich własnych przemyśleń, na więcej rozumek nie pozwolił, więc nadmienię tylko że są gówno warte.
Jeżeli Wisłę ktoś kupi, to będzie inny zarząd i prezes. Jeśli nie, to najprawdopodobniej sama zbankrutuje.
Zmiana prezesa w tym momencie? Debilizm. Ktoś musi podpisać dokumenty przy sprzedaży lub zgłosić wniosek o upadłość.