Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10892
Stary 07.12.2018, 20:44
Gin napisał(a):Wyświetl post
Sarapata musi odejść tylko czy jej misiek pozwoli
Cieszy mnie, że nas o tym poinformowałeś. Rozumiem, że to na tyle Twoich własnych przemyśleń, na więcej rozumek nie pozwolił, więc nadmienię tylko że są gówno warte.
Jeżeli Wisłę ktoś kupi, to będzie inny zarząd i prezes. Jeśli nie, to najprawdopodobniej sama zbankrutuje.
Zmiana prezesa w tym momencie? Debilizm. Ktoś musi podpisać dokumenty przy sprzedaży lub zgłosić wniosek o upadłość.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując