Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10889
Stary 07.12.2018, 19:41
Kto normalny wejdzie w takiej sytuacji do klubu, gdzie długi już przekroczyły 30 mln złotych.
Nie mówiąc o kwestii przyszłości jakichkolwiek zawodników, horrendalnych opłatach za mecze i braku wsparcia miasta.

Ale oby ktoś taki się jednak magicznie znalazł, trzeba wierzyć do końca.
Odpowiedz cytując