|
Kto normalny wejdzie w takiej sytuacji do klubu, gdzie długi już przekroczyły 30 mln złotych.
Nie mówiąc o kwestii przyszłości jakichkolwiek zawodników, horrendalnych opłatach za mecze i braku wsparcia miasta.
Ale oby ktoś taki się jednak magicznie znalazł, trzeba wierzyć do końca.
|