Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10874
Stary 07.12.2018, 11:55
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Ta sprawa to w ogóle wydaje mi się, że ma drugie dno, o którym niestety nigdy się nie dowiemy. Podejrzanie zbiegł się w czasie ten transfer z sytuacją z miastem. Co ciekawe o piśmie z miasta informował dzień wcześniej na TT ten zjeb janexk czy jak mu tam. I podejrzanie szybko Legia załatwiła całą sprawę.

Wygląda mi, że ktoś nas tu ostro ujebał. A może to już takie moje szukanie spisków w ogólnej bryndzy jaka panuje.
Sami się ujebaliśmy olewając kompletnie temat długu wobec miasta. Skoro nie było środków na spłatę to trzeba było chociaż prowadzić dialog.
Odpowiedz cytując