luke1906 napisał(a):

Ta sprawa to w ogóle wydaje mi się, że ma drugie dno, o którym niestety nigdy się nie dowiemy. Podejrzanie zbiegł się w czasie ten transfer z sytuacją z miastem. Co ciekawe o piśmie z miasta informował dzień wcześniej na TT ten zjeb janexk czy jak mu tam. I podejrzanie szybko Legia załatwiła całą sprawę.
Wygląda mi, że ktoś nas tu ostro ujebał. A może to już takie moje szukanie spisków w ogólnej bryndzy jaka panuje.
|
Sami się ujebaliśmy olewając kompletnie temat długu wobec miasta. Skoro nie było środków na spłatę to trzeba było chociaż prowadzić dialog.