|
Odnoszę wrażenie, ze przy naszej polskiej mentalności spór o to kto jest bardziej winien obecnej sytuacji będzie tak samo rozstrzygnięty, jak spór dotyczący słuszności wprowadzenia stanu wojennego, czy Wałęsa był agentem, czy w Smoleńsku był zamach i można tak wymieniać. Do niektórych trafią argumenty, inni będą sie upierać i przez lata będzie my się w tym babrać.
|