|
Witaj
nie wiem - ale wypisywanie niczym Białoński że dług sięga już 30 mln zł jest śmieszne - ważne jest w jaki sposób wyprowadzić klub na prostą - audyt finansowy ważny jest z punktu widzenia właściciela klubu i żądanie upubliczniania jego jest śmieszne....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|