|
Zbymak twierdzi że nasz kwartet inwestorów ustalił ze sobą szczegóły potencjalnej współpracy. Dzisiaj (piątek wieczorem) jeżeli nic nie nawali to będziemy mogli otwierać szampana. (Zbymak zaznaczał również, że Ci ludzie nie przyszli by budować wielką Wisłę... tak jak za Cupiała, lecz po to by uratować klub, a w przyszłości wprowadzić do Wisły większego gracza).
Inne znane mi źródła milczą (wiadomo tylko że Ci inwestorzy negocjują zasady współpracy między sobą). Trudno jest zweryfikować rewelacje Zbymaka.
|