iamironman napisał(a):

W mojej opinii w takich sytuacjach, w szczególności w sytuacji tak dramatycznej, w jakiej jest Wisła, wolę podjęcia współpracy ustala się wcześniej na nieformalnym spotkaniu w gabinecie, a dopiero później składa tę formalną propozycję czysto pro forma. Albo JM oszukał MS, albo MS się wygłupiła.