Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4949
Stary 07.12.2018, 00:06
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Prezent mikołajkowy od jacusia m.:
https://krakow.onet.pl/krakow-odpowi...krakow/ntk6gxg
W mojej opinii w takich sytuacjach, w szczególności w sytuacji tak dramatycznej, w jakiej jest Wisła, wolę podjęcia współpracy ustala się wcześniej na nieformalnym spotkaniu w gabinecie, a dopiero później składa tę formalną propozycję czysto pro forma. Albo JM oszukał MS, albo MS się wygłupiła.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując