^^
Cytat:
Historię podwyżki dla zarządu już znacie. Niby nic wielkiego, zarząd dużej spółki podnosi sobie pensje o kilka tys. zł. Problem w tym, że taka podwyżka powinna być formą nagrody za dobre prowadzenie interesu. Czy ten w Wiśle jest dobrze prowadzony przez minione 27 miesięcy?
(...)
Niezależnie od tego, czy te doniesienia są prawdziwe, przesadzone bądź całkiem zmyślone, powstają z prostej przyczyny: braku transparentności finansów klubu. Gdyby prezes Sarapata publicznie wyjaśniła kibicom, zwłaszcza tym, którzy nie szczędzą grosza w akcjach crowdfoundingowych, by ratować "Białą Gwiazdę", z jakiego powodu tak bardzo urósł dług, skąd biorę się takie zatory w regulowaniu rachunków, nie byłoby pola do propagowania takich newsów.
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...mpaign=firefox
|
Zarówno życie ponad stan, jak i podwyżki pensji zarządu są faktem, który wynika ze sprawozdań finansowych. Więc nie wiem po co bronisz Sarapaty?
To, że jest słupem Miśka to powiedział Andrzej Iwan, a nie Białoński.
To, że zarząd jest odpowiedzialny za finanse klubu to też jest dla normalnych ludzi oczywiste.
Mimo obiecywanej transparentności nic takiego się nie stało. Tj. audyt zrobili, raport nie został odtajniony.
Za co poleciał Junco też nie zostało powiedziane, więc nie należy się dziwić, że teraz chodzą różne teorie.
Wcześniej czy później to i tak wyjdzie na jaw. Być może po plajcie.