Karherop napisał(a):

Interia jak jest taka mądra to niech zarzuci nazwiskiem. Co za problem? Bo kolega kolegi kolegi to mogą sobie między bajki włożyć.
Sorry ale ten ostatni artykuł jedzie takimi ogólnikami, że głowa mała. Ktoś dobrze powiedział że Białoński usłyszał w pięciu miejscach rożne historie, pomnożył przez 2 i wyszły takie kwiatki.
Oczywiście może się okazać, że każde słowo w prasie jest prawdą i to odszczekam za 2 tygodnie, ale prasa od zawsze pisała 'sensacyjne' artykuły które często trafiały jak kulą w płot.
|
Niby dziennikarz piszący w mainstreamie pod nazwiskiem jest jednak bardziej wiarygodny niż anonim na forum.
Również wywalenie Junco jest potwierdzeniem, że w temacie transferów było coś mocno nie halo.