Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84180
Stary 06.12.2018, 18:23
Też się zastanawiam, bo na przełomie sezonów prezentował się świetnie i miał dobrą drogę aby wywalczyć miejsce na lewej obronie... Może to jakiś problem w glowie, ale jako junior Progresu był jednym z największych kozaków w zespole.

Słuchając wczoraj weszlo.fm można dojść do wniosku, że część piłkarzy tak czy siak odejdzie z klubu, nawet jak sytuacja się poprawi. I szczerze mówiąc, wariant że wejdą biznesmeni którzy ugaszą pożar i będą walczyć o byt po nowym roku jest najbardziej prawdopodobna. Zresztą jeśli uda nam się spłacić piłkarzy to absolutną koniecznością będzie wytransferowanie zawodników którzy cokolwiek znaczą na rynku (Imaz, Kostal, Basha, Pietrzak, Arsenić, może Wojtkowski).
Odpowiedz cytując