Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.12.2018, 17:37
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekawy ile klubów było w stanie osiągnąć plus w bilansie rocznym nie licząc kasy dawanej od właścicieli (BBT czy Cracovia) lub miasta (Wrocław czy Gliwice). Podejrzewam, że to pojedyczne przypadki i pewnie był to efekt gry w pucharach (jak Legia w LM) lub duży transfer zagraniczny (jak Kapustka).
"Życie" z transferów to najrozsądniejszy że sposobów na funkcjonowanie klubu na poziomie ekstraklasy . Oczywiście zakładając że czynsz za stadion jest na rozsądnym poziomie (np max milion zł rocznie), to myślę że przy wąskiej kadrze i kilku sponsorach koszulkowych TS by mógł przetrwać .
W obecnej formie i przy tym poziomie kosztów to musiało "je**nac" tylko czemu TS nie reagowało wcześniej ...?
Odpowiedz cytując