|
Zadłużenie klubu w obecnych realiach polskiej piłki zawsze będzie sie zwiększało kiedy żyje się ponad stan.
Wisła Cupiala tylko w jednym roku była na finansowym plusie, tak to co roku generowała długi. Tylko różnica pomiędzy TF a TS była taka że TF było na to stać (do czasu), a TS nigdy.
|