iamironman napisał(a):

A ktoś się spodziewał innej decyzji? Przecież Wisła nie rozmawia z miastem od pół roku bo nawet wstyd im się pokazać w magistracie. Teraz wyślą jeden list i miasto ma z pocalowaniek ręki dać nam kasę? Tu trzeba rzeczowo i konkretnie porozmawiać, nawet zagrozić upadłością i pustym stadionem. Przez 2 lata nikt nie renegocjować stawki wynajmu. Nikt wcześniej nie próbował tej formy sponsoringu nawet przedstawić. Od lipca wiadomo że sytuacja będzie z każdym miesiącem gorsza,, a góra myśli ciagle że jakoś to będzie.
Bardzo mnie wkurza obecny układ z miastem , ale ktoś się na te warunki zgodził