|
Dla mnie rozpatrywanie aktualnej sytuacji klubu w kwestii winy jest sprawą trzeciorzędną ale wkurza mnie to pisanie o tym jak to BC zostawił Wisłę murowaną, a TS podłożyło bombę....
Natomiast istotne jest to w jaki sposób można wydobyć klub z zapaści. TS najpierw nakręciło spiralę kwot wydawanych na piłkarzy w 2017 roku było to ponad 19 milionów złotych rocznie, a po obcięciu kadry w lecie nasze koszty utrzymania zawodników są zdecydowanie mniejsze: skoro zaległości wobec graczy z 4 miesiące (lipiec, sierpień wrzesień i październik) w listopadzie stanowiły kwotę ok 4 mln zł to za cały sezon wychodziłoby 12 mln złotych - czyli redukcja o 1/3 wielkości - dająca nadzieję, na sanację zadłużenia klubu
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|