Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13716
Stary 06.12.2018, 07:44
Swoją drogą, tak wszyscy wychwalamy Stolarczyka, a tu drużyna nam bardzo spuchła. Ja mam wątpliwości co do jego warsztatu. Co prawda tu dochodzą kwestie finansów, ale z nimi i za Kiko było krucho. Kiko też miał fajna pierwszą rundę swojej pracy...
Odpowiedz cytując