Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13714
Stary 05.12.2018, 21:15
Lepiej było zatrudnić droższych Polaków, nie sprzedać ich i walczyć o utrzymanie w lidze? Mieliśmy przez pół roku "Hiszpański Sen". Uważam, że Kiko dał nam bardzo dużo, ale taktyka "dzida na Lopeza" to nie było budowanie zespołu
Odpowiedz cytując