Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13710
Stary 05.12.2018, 20:47
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Największym błędem było zatrudnienie Kiko. Wszystko co potem to już lawina.
Tego samego, który dał nam króla strzelców, Imaza i paru innych piłkarzy, dzięki którym skakaliśmy z radości cały tamten sezon? Warto dodać, że Ci bezimienni w swoich krajach grajkowie brali pół pensji przeciętnego zawodnika z Polski na tym poziomie...
Odpowiedz cytując