TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Największym błędem było zatrudnienie Kiko. Wszystko co potem to już lawina.
|
Tego samego, który dał nam króla strzelców, Imaza i paru innych piłkarzy, dzięki którym skakaliśmy z radości cały tamten sezon? Warto dodać, że Ci bezimienni w swoich krajach grajkowie brali pół pensji przeciętnego zawodnika z Polski na tym poziomie...