Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
najwiekszym błędem od 2016 roku , było zwolnienie Kiko ( i mam tu na myśli wszystko )
|
Samo zwolnienie? Nie. Przecież równie dobrze można sobie wyobrazić zatrudnienie na jego miejsce Stolarczyka, jakoś - z perspektywy czasu - nie sądzę, żeby sportowo i finansowo spowodowało to jakąś tragedię.
Podstawowy błąd wynikał - również z perspektywy czasu - z nieogarnięcia Excela przez osoby kierujące klubem. I pierwsze jego symptomy pojawiły się już za "urzędowania" Kiko, bo to już na jesieni rozpoczęło się pompowanie kadry ponad potrzeby i możliwości.