Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13708
Stary 05.12.2018, 20:23
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
najwiekszym błędem od 2016 roku , było zwolnienie Kiko ( i mam tu na myśli wszystko )
Samo zwolnienie? Nie. Przecież równie dobrze można sobie wyobrazić zatrudnienie na jego miejsce Stolarczyka, jakoś - z perspektywy czasu - nie sądzę, żeby sportowo i finansowo spowodowało to jakąś tragedię.

Podstawowy błąd wynikał - również z perspektywy czasu - z nieogarnięcia Excela przez osoby kierujące klubem. I pierwsze jego symptomy pojawiły się już za "urzędowania" Kiko, bo to już na jesieni rozpoczęło się pompowanie kadry ponad potrzeby i możliwości.
Odpowiedz cytując