Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13705
Stary 05.12.2018, 19:08
Kiko był słabym trenerem. Miał za to świetne oko do dobrych piłkarzy, potrafił ich wypatrywać. Mógłby być z niego niezły selekcjoner lub dyrektor sportowy. Niestety im dłużej trenował drużynę tym większą bryndzę graliśmy.

Stolar pokazał, że można grać ładnie dla oka jednocześnie osiągając przyzwoite lub dobre wyniki.
Odpowiedz cytując