|
Kiko był słabym trenerem. Miał za to świetne oko do dobrych piłkarzy, potrafił ich wypatrywać. Mógłby być z niego niezły selekcjoner lub dyrektor sportowy. Niestety im dłużej trenował drużynę tym większą bryndzę graliśmy.
Stolar pokazał, że można grać ładnie dla oka jednocześnie osiągając przyzwoite lub dobre wyniki.
|