http://www.wislaportal.pl/35611,Mias...ly_Krakow.html
Jak najprościej uratować Wisłe jak się chce...
Miasto+KMB4*+Meksykany na koszulki+Pełny stadion
i klub działa i funkcjonuje na papierze przyzwoicie. Kwestia podejmowania odpowiednich decyzji, ale w obliczu sytuacji wyjściowej wygląda to obiecująco
* KMB4=Koalicja 4 małopolskich biznesmenów
