Temat
:
Socios (komentarze, propozycje itp)
Wyświetl pojedynczy post
GrzeS1971
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
532
05.12.2018, 12:23
Czy ktoś już zastrzegł logo Socios.? Niby nic, ale w przyszłości może stanowić wartość nie tylko sentymentalną. Lepiej uprzedzić innych, których dobro Wisły kompletnie nie interesuje.
GrzeS1971
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GrzeS1971
Znajdź inne posty napisane przez GrzeS1971