Wyświetl pojedynczy post
MISIEK_BIS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 05.12.2018, 12:11
przy około 360 osób w stowarzyszeniu i przy załażeniu minimalnej składki rocznie można liczyć na wygenerowanie minimum 210 tys. złotych. przy obecnej strukturze składek może eto być 360 tys i więcej. Tym bardziej że regulamin stowarzyszenia ma zapewniać stały dopływ funduszy ze składek.
Moim zdaniem tych środków nie powinno wykorzystywać na drobne sprawy tylko, w przodku zmian własnościowych dążyć do objęcia nawet minimum udziałów w TS Wisła SA i próby zapewniania dostępu do informacji z wewnątrz spółki oraz wspływu na 1 lub 2 kluczowe decyzje (absolutorium zarządu, sprzedaż spółki)
Odpowiedz cytując