tas de fleia napisał(a):

|
Tutaj kiedys już była dyskusja w tym temacie i nie bardzo jest z czego rezygnować. Każda trybuna ma jakieś "przeznaczenie" i swoich bywalców stałych. A jednak do Garbarni to nie ma co się odwoływać bo to jednak całkiem inna bajka frekwencyjnie.
|
.......enie. Zrobić rodzinny na boku E i serio - F nie jest nikomu na nic potrzebny.
G jest w ogóle zbędne - nikogo tam nie ma.
Powinniśmy wynajmować A, C, D, E - karnetowicze z H też powinni iść na A.