|
Myślę, że dają Wam podpuche, mydlą oczy, aby jeszcze zyskac trochę czasu, a Wy łykacie jak wcześniejsze ploty o jakiejś ofercie na papierze toaletowym potentata w produkcji krzesełek.
Jak będę miał trochę czasu i chęci wyjaśnię czaro i krakus76 różnicę między podbojem ligi mistrzów, a rzuceniem się na LE. Wolfiemu zaś postaram wyjaśnić się jego bezpodstawny żal jaki żywi do BC w kontekście oddania nas do Meresińskiego i związku tej sytuacji ze Smoleńskiem :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 05.12.2018 o godz. 09:00.
|