Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10792
Stary 05.12.2018, 08:52
Myślę, że dają Wam podpuche, mydlą oczy, aby jeszcze zyskac trochę czasu, a Wy łykacie jak wcześniejsze ploty o jakiejś ofercie na papierze toaletowym potentata w produkcji krzesełek.

Jak będę miał trochę czasu i chęci wyjaśnię czaro i krakus76 różnicę między podbojem ligi mistrzów, a rzuceniem się na LE. Wolfiemu zaś postaram wyjaśnić się jego bezpodstawny żal jaki żywi do BC w kontekście oddania nas do Meresińskiego i związku tej sytuacji ze Smoleńskiem :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 05.12.2018 o godz. 09:00.

Odpowiedz cytując