Delgado napisał(a):

Twittery huczą, że jeśli wszystko wypali czeka nas naprawdę ciekawa przyszłość! Zbymak porównuje wręcz plany z dzisiejszego spotkania do wejścia BC do Wisły!!
W każdym razie 4 liga ponoć definitywnie już nam nie grozi czuję ,że będzie dobrze!
|
O ja cie krence

To bierz jutro wolne w pracy i otwieraj co tam masz w barku skitrane!
Jak ktos w rodzaju BC to nie ma co sie wygłupiac. Proponuje zmienic poziom dyskusji z IV ligi na to z kim zagramy w LM w przyszlym roku w grupie

A poza tym co myślicie, czy transfer Pazdana i Szymańskiego do Wisły jest realny już w najblizszym oknie?
