Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10786
Stary 05.12.2018, 02:12
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Twittery huczą, że jeśli wszystko wypali czeka nas naprawdę ciekawa przyszłość! Zbymak porównuje wręcz plany z dzisiejszego spotkania do wejścia BC do Wisły!!


W każdym razie 4 liga ponoć definitywnie już nam nie grozi czuję ,że będzie dobrze!
O ja cie krence To bierz jutro wolne w pracy i otwieraj co tam masz w barku skitrane!

Jak ktos w rodzaju BC to nie ma co sie wygłupiac. Proponuje zmienic poziom dyskusji z IV ligi na to z kim zagramy w LM w przyszlym roku w grupie
A poza tym co myślicie, czy transfer Pazdana i Szymańskiego do Wisły jest realny już w najblizszym oknie?
Ostatnio edytowane przez regan : 05.12.2018 o godz. 02:16.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując