|
Jadczak jak zwykle gada głupoty. Problem w tym że przed godz 19:00 takie spotkanie się zakończyło... (tylko w trochę szerszym gronie). Co więcej nie tylko zbymak tu się wypowiadał (a nawet są komunikaty medialne np. Gazeta Krakowska.
Na razie brak porozumienia. Nastroje bardzo pozytywne. Dogrywka jeszcze w tym tygodniu.
|