Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10783
Stary 05.12.2018, 01:38
Jadczak jak zwykle gada głupoty. Problem w tym że przed godz 19:00 takie spotkanie się zakończyło... (tylko w trochę szerszym gronie). Co więcej nie tylko zbymak tu się wypowiadał (a nawet są komunikaty medialne np. Gazeta Krakowska.

Na razie brak porozumienia. Nastroje bardzo pozytywne. Dogrywka jeszcze w tym tygodniu.
Odpowiedz cytując