krakus76_ napisał(a):

|
A z Ciebie jakiś adwokat BC czy z jego rodziny ?
|
Tak, jestem przekonany, że Lucjusz to p. Monika, córka byłego już właściciela spółki Wisła Kraków.
Trudno się rozmawia, kiedy dyskusja jest nie tylko nerwowa, ale i poziomem retorycznym przypomina plac pełen wiejskich demagogów.
W międzyczasie p. red. Jadczak odciął się p. red. Midze (ach ci dziennikarze śledczy, reporterzy, gwiazdy szpalty i pióra!), że żadnego spotkania Wisła-miasto nie było i nie będzie. Jak się okazało, miał rację. Zapowiedział też, że nie było i nie będzie żadnych rozmów o przejęciu Wisły na linii Ziętek-Kwiecień-zarząd. Jeśli ma rację, to słabo.