Wolfy.... nie peird. że bzdur. Każdy dołożył cegiełkę, masa popełnionych błędów.. Chyba nie odmówisz Cupiałowi dobrych zamiarów, bo czytam cały czas, że według Ciebie to numero uno.
Obwinianie Cupiała o upadek klubu to jak obwinianie Piłsudskiego o przegranie 2 wojny światowej...
Bene Nati napisał(a):

Obarczanie Panią Marzenę Sarapatę za obecną sytuację jest w moim odczuciu trochę niesprawiedliwe i krzyw
A Pan Cupiał? Mimo szacunku jakim należy go darzyć... czemuś Boguś nie sprzedał Wisły, gdy Kita chciał ją kupić?
|
Litości.... to może popłaczmy nad Atenami? Sędzio czemuś nie uznał bramki Penksy? Albo powspominamy Nikozję?
Kita za mało dawał - prost - Cupiał szukał kupca, który choć w części zrównoważy poniesione koszty (w niewielkiej części!), tak samo jak Sarapata szuka inwestora. Jakbyś coś wpompował 10k zł to oddałbyś to komuś za 500?