Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10775
Stary 04.12.2018, 21:22
Wolfy.... nie peird. że bzdur. Każdy dołożył cegiełkę, masa popełnionych błędów.. Chyba nie odmówisz Cupiałowi dobrych zamiarów, bo czytam cały czas, że według Ciebie to numero uno.

Obwinianie Cupiała o upadek klubu to jak obwinianie Piłsudskiego o przegranie 2 wojny światowej...



Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Obarczanie Panią Marzenę Sarapatę za obecną sytuację jest w moim odczuciu trochę niesprawiedliwe i krzyw
A Pan Cupiał? Mimo szacunku jakim należy go darzyć... czemuś Boguś nie sprzedał Wisły, gdy Kita chciał ją kupić?
Litości.... to może popłaczmy nad Atenami? Sędzio czemuś nie uznał bramki Penksy? Albo powspominamy Nikozję?

Kita za mało dawał - prost - Cupiał szukał kupca, który choć w części zrównoważy poniesione koszty (w niewielkiej części!), tak samo jak Sarapata szuka inwestora. Jakbyś coś wpompował 10k zł to oddałbyś to komuś za 500?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.12.2018 o godz. 21:27.

Odpowiedz cytując