master17 napisał(a):

|
Wymiana zarządu jest konieczna, ale teraz nagle nie ma najmniejszego sensu. Jak daj Boże znajdą się inwestorzy, to dopiero wtedy należy zrobić całą rewolucję.
|
Jak ktoś odkupi Wisłę, to sam obsadzi zarząd. To chyba oczywiste.
Jeżeli nie - jasne że bez sensu. Pomijam już że nikt się nie zgodzi zastąpić obecnego Zarządu.