Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10774
Stary 04.12.2018, 21:10
master17 napisał(a):Wyświetl post
Wymiana zarządu jest konieczna, ale teraz nagle nie ma najmniejszego sensu. Jak daj Boże znajdą się inwestorzy, to dopiero wtedy należy zrobić całą rewolucję.
Jak ktoś odkupi Wisłę, to sam obsadzi zarząd. To chyba oczywiste.
Jeżeli nie - jasne że bez sensu. Pomijam już że nikt się nie zgodzi zastąpić obecnego Zarządu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując