Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10773
Stary 04.12.2018, 20:56
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Obarczanie Panią Marzenę Sarapatę za obecną sytuację jest w moim odczuciu trochę niesprawiedliwe i krzywdzące.
Wiadomo w jakiej sytuacji TS przejmował Wisłę, gdy ta miała już wielomilionowe długi.
Fakt, popełniła błędy, ale to nie ona doprowadziła klub do tak krytycznej sytuacji.



Raczej próbowała reanimować umierającego.

A Pan Cupiał? Mimo szacunku jakim należy go darzyć... czemuś Boguś nie sprzedał Wisły, gdy Kita chciał ją kupić?
Zostawiłeś swoje ukochane dziecko w tragicznej sytuacji.



Gdzie są ci wszyscy kibice sukcesu, którzy fetowali mistrzostwa na rynku?

W takim momencie klubu wszystkie bilety powinny byc wykupione.



Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło.



Jeszcze tli się we mnie nadzieja.
A ci dalej swoje...

Wiesz gdzie? Podejrzewam że zygają juz tymi ciaglymj rozkminami kto ma wiekszy procentowo udział w tym całym syfie wokół klubu i póki co siedzą gdzies schowani żeby was nie czytać
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując