Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10768
Stary 04.12.2018, 19:55
czaro napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że gdyby akcjonariuszy było 3-5 czy nawet 6 (TS mógłby część akcji sobie zostawić) i gdyby najbliższe miesiące po podłączeniu kroplówki przeznaczyć na wyprostowanie spółki od wewnątrz, w tym skonstruowanie ładu korporacyjnego, moglibyśmy mieć radość nie tylko z tego, że Wisła jest, ale i jaka jest. No, ale wiele rzeczy musi się jeszcze stać. Trzymam kciuki.
Myślę, że warunkiem przejęcia Wisły będzie deszarkizacja. Więc TS to może niech się zajmie swoimi problemami wizerunkowymi.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując