czaro napisał(a):

|
Myślę, że gdyby akcjonariuszy było 3-5 czy nawet 6 (TS mógłby część akcji sobie zostawić) i gdyby najbliższe miesiące po podłączeniu kroplówki przeznaczyć na wyprostowanie spółki od wewnątrz, w tym skonstruowanie ładu korporacyjnego, moglibyśmy mieć radość nie tylko z tego, że Wisła jest, ale i jaka jest. No, ale wiele rzeczy musi się jeszcze stać. Trzymam kciuki.
|
Myślę, że warunkiem przejęcia Wisły będzie deszarkizacja. Więc TS to może niech się zajmie swoimi problemami wizerunkowymi.