|
Rządy Pani Prezes można porównać do zamykania wieka od trumny. Sytuacja w jakiej jesteśmy, to nie tylko wina obecnego zarządu tylko całego syfu zbierającego się kilka lat. Nie zgodzę się z twierdzeniem, że za ten stan rzeczy odpowiada tylko Sarapata i Sharksi. Wymiana zarządu jest konieczna, ale teraz nagle nie ma najmniejszego sensu. Jak daj Boże znajdą się inwestorzy, to dopiero wtedy należy zrobić całą rewolucję.
|