Ma_niek napisał(a):

|
Profil na fb wielka Wisla. Wcześniej trafili info ze imaz i kort spłaceni.
|
Cytat:
|
To nie jest najlepsza informacja dla kibiców Wisły Kraków. Jak podała "Gazeta Krakowska" - podczas dzisiejszego treningu kontuzji doznał Jesús Imaz. Na razie nie wiadomo jak poważny jest to uraz, ale Hiszpan musiał przedwcześnie opuścić zajęcia.
|
Chciałbym żeby to był wyłącznie okropny pech.