Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10759
Stary 04.12.2018, 17:27
Ptysiu to sobie możesz mówić do swojego syna jak go będziesz miał. Za stary jestem żebys sobie mną gębę wycierał.

Jedyną osobą która jest odpowiedzialna za sytuację w klubie to prezes spolki i to do niej mam pretensje. Już to było tysiąc razy poruszane na forum ale.powtorze jeszcze raz: niegospodarność to jest największy zarzut oczywiście nie jedyny ale chyba najważniejszy. Jeżeli nie widzisz że poprzeZ niegospodarność Zarządu jesteśmy w tym miejscu w którym jesteśmy to nie mamy o czym rozmawiać.
Odpowiedz cytując