Jam55 napisał(a):

|
Kolego byłeś pierwszy który wieszał psy na każdym który merytorycznie podnosil na forum niekompetencję pani prezes. Powiem Ci tylko jedno jeśli nie widzisz że Wisła dzisiaj byłaby w zupełnie innej sytuacji gdyby Zarząd zaczął od poczatku zaciskać pasa zamiast żyć ponad stan, to ja Ci nie pomogę. Jak Zarząd spuści nas do 4 ligii dalej będziesz twierdził że to Cupial, miasto, kosmici, i cholera wie co jeszcze jest winne a nie pani Sarapate.
|
O tak. Jechałem po krytykujących TS za nie sprzedanie Wisły Stechertowi, tym którzy widzieli Sharksów w zarządzie albo zwyczajnie bredzili jak potłuczeni. Bo widzisz ptysiu - krytyka musi mieć związek z rzeczywistością. Inaczej staje się zwykłym obrzucaniem błotem. A tego nie potrzebujemy, ani w stosunku do piłkarzy, ani pracowników klubu.
I tak, miasto i Cupiał udupili Wisłę. Miasto budując bubel za 600 milionów i żądając chorych kosztów najmu (w stosunku do realnej wartości obiektu), Cupiał - wiadomo. Wina rozkłada się na wiele podmiotów, moim zdaniem TS-u jest najmniejsza.
Serio tracę czas?
EDIT:
Ewidentnie tracę.