|
Kolego byłeś pierwszy który wieszał psy na każdym który merytorycznie podnosil na forum niekompetencję pani prezes. Powiem Ci tylko jedno jeśli nie widzisz że Wisła dzisiaj byłaby w zupełnie innej sytuacji gdyby Zarząd zaczął od poczatku zaciskać pasa zamiast żyć ponad stan, to ja Ci nie pomogę. Jak Zarząd spuści nas do 4 ligii dalej będziesz twierdził że to Cupial, miasto, kosmici, i cholera wie co jeszcze jest winne a nie pani Sarapate.
Ostatnio edytowane przez Jam55 : 04.12.2018 o godz. 17:06.
|