Jam55 napisał(a):

No tak wszyscy źli Cupial, miasto, kibice, ludzie z forum tylko Zarząd robi wszystko żeby Wisle na nogi postawić a jak wiadomo to biednemu zawsze wiatr w oczy. Komitet Obrony Sarapate znowu aktywny
|
Piszesz to do gościa który ostro krytykował zwolnienie Kiko, zatrudnienie Carillo i całe to "iście na puchary" (TM mój) argumentem że nas na to nie stać jakiś rok temu. I był za to na tym samym forum obrażany. Tak więc serio, wiesz gdzie możesz sobie wsadzić swój post? Tam skąd go wziąłeś...
Tyle że ja widzę że większość szkód wyrządzono na długo zanim TS był zmuszony odkupić Wisłę od rowerzysty (ciekawe dlaczego musiał...). Trudno z tym nawet polemiziwać, na poziomie argumentów rzecz jasna. Zawsze możesz napisać "to daj tyle piniędzów co Cupiał". Możesz, ale odradzam.
TS dało dupy ale to raczej skrócenie agonii niż zabicie wracającego do zdrowia.
Dlaczego TS przejmowało się internetowymi debilami żądającymi wyników (bo przecież tak długo już czekali, jechani kibice sukcesu) zamiast bardziej ciąć koszty - zabijcie mnie, nie wiem.
Do kogo więc ta gadka?