Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.
Offline
#
10755
04.12.2018, 16:44
https://gazetakrakowska.pl/krakow-pr...plpO8yb5IFfosI
Odroczyli nam płatność za stadion, za dwa ostatnie mecze.
Ostatnio edytowane przez jedenzero : 04.12.2018 o godz. 16:53.
jedenzero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jedenzero
Znajdź inne posty napisane przez jedenzero