Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10753
Stary 04.12.2018, 16:34
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego fantazja? O ile Filipakowi zależy na 100% w spółce, to dla niego chyba lepszych okoliczności wymyślić nie można.
po1. Nie sądzę, żeby mu tak bardzo zależało
po2. Taką akcją pomógłby Wiśle. Nie wierze, że nawet za przejęcie reszty udziałów za darmo byłby to w stanie zrobić.
Do tego kibice sąsiadki już go nie lubią. Gdyby zrobiłby coś.co by nam pomogło to by go wywieźli na taczkach.

Temat Sci-fun

regan napisał(a):
z kąd wy go wzięliście?
serio?

ić stont!
Odpowiedz cytując