Patryko napisał(a):

|
Ale dlaczego fantazja? O ile Filipakowi zależy na 100% w spółce, to dla niego chyba lepszych okoliczności wymyślić nie można.
|
po1. Nie sądzę, żeby mu tak bardzo zależało
po2. Taką akcją pomógłby Wiśle. Nie wierze, że nawet za przejęcie reszty udziałów za darmo byłby to w stanie zrobić.
Do tego kibice sąsiadki już go nie lubią. Gdyby zrobiłby coś.co by nam pomogło to by go wywieźli na taczkach.
Temat Sci-fun
serio?
ić stont!