Nie polecą, bo takich pokemonów którzy pojawili się nagle i .......ą trzy po trzy, mieszają fakty z konfabulacjami i własnymi wyobrażeniami żeby na koniec zarzekać się jak to oni Wiśle pieniędzy nie dadzą pojawia się co miesiąc kilku. Wszyscy junior memberzy, wszyscy przedsiębiorcy z gigantycznym ego i o wiele mniejszym rozumkiem, większość kończy z banem.
Jest już przesyt. Ale fajnie że znalazłeś kolegę, pogadajcie sobie jak TS s.......ił sprawę z Mandziarą, jak sprzedał Wisłę oszustowi etc. Większość osób tutaj leje już na takie prowokacje, w tym akurat momencie to forum to raj dla trolli i psycholi żywiących się negatywnymi emocjami. Dużo osób przeżywa to co się dzieje z klubem, jest kogo prowokować.
Meresiński, Stechert, akcja ze stadionem - był czas przywyknąć. Komunały i mielenie w kółko tych samych argumentów (od pół roku!) nikogo już chyba nie rusza.
Sam nie wierzę ani w Chińczyków, w miasto ani w Anglików. Ale jest plus dla tych ostatnich, nie potrafią przedstawić poręczenia na te 10 mln-ów euro które chcą niby zainwestować w Wisłę. Znaczy, że ich (jeszcze) nie podrobili, a to już stawia ich w bardzo dobrym świetle na tle wcześniejszych kupców. Jak jeszcze mają własny papier firmowy którego nigdzie nie ukradli to ja bym na miejscu TS-u sprzedawał z miejsca za 1 euro. Wtedy Wisła zobaczy pieniądze no_look_pasa - same pozytywy.
No_look_pass - mam w dupie co myślisz na ten temat. To tak żebyśmy mieli jasność zanim spłodzisz kolejnego posta.