szym_ek napisał(a):

filipiak ma koło 66%
Naprawdę myślisz, że nawet jeśli filipiak miałby dostać udziały po preferencyjnych warunkach to by je kupił aby miasto mogło wejść.w Wisłę i ją uratować ?!?
fantazja Cie poniosła
|
Ale dlaczego fantazja? O ile Filipakowi zależy na 100% w spółce, to dla niego chyba lepszych okoliczności wymyślić nie można.