Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10747
Stary 04.12.2018, 14:56
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
filipiak ma koło 66%

Naprawdę myślisz, że nawet jeśli filipiak miałby dostać udziały po preferencyjnych warunkach to by je kupił aby miasto mogło wejść.w Wisłę i ją uratować ?!?
fantazja Cie poniosła
Ale dlaczego fantazja? O ile Filipakowi zależy na 100% w spółce, to dla niego chyba lepszych okoliczności wymyślić nie można.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując