Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10745
Stary 04.12.2018, 14:38
filipiak ma koło 66%

Naprawdę myślisz, że nawet jeśli filipiak miałby dostać udziały po preferencyjnych warunkach to by je kupił aby miasto mogło wejść.w Wisłę i ją uratować ?!?
fantazja Cie poniosła
Odpowiedz cytując