|
Nie lubię Majchrowskiego i gdybym był w domu to na pewno bym na niego nie zagłosował ale rzeczywiście trzeba mu oddać jedno jest mega cwany. Wie jak lawirować aby zawsze wyciagnac maximum korzysci. W tym momencie Wisła zarządzana przez Sarapate jest solą w oku miasta. Jednym ruchem może pozbyć się kłopotu i wyjść znowu na wybawcę.Pozbedzie się zarządu ( bo nie wierzę aby pomóc miasta nie była powiązana ze zmianą prezesa) a do tego znowu wyjdzie na bohatera bo pomógł upadającemu klubowi. Kilka milionów dla miasta to jest nic zwłaszcza że pewnie w grę wchodziła by jakaś pożyczka a nie przejmowanie udziałów przez miasto.
|