Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10741
Stary 04.12.2018, 13:51
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Jacek nie takie wałki robił, żeby teraz nie móc zrobić kolejnego i Wisły spróbować nie u.......ić do końca. Nie znoszę gościa, ale polityk z niego skuteczny. Miejmy nadzieję, że te spotkania i cisza z którą mamy do czynienia w ostatnich tygodniach, wreszcie przyniosą szansę na lepsze jutro.
żeby nie doszło do tego, że okrężną drogą, przejmie nas filipiak. Wszak jego zażyłość i więzy krwi z miłościwie nam panującym jaucisem jest doskonale znana
Odpowiedz cytując