!!IRIVER!! napisał(a):

|
Jacek nie takie wałki robił, żeby teraz nie móc zrobić kolejnego i Wisły spróbować nie u.......ić do końca. Nie znoszę gościa, ale polityk z niego skuteczny. Miejmy nadzieję, że te spotkania i cisza z którą mamy do czynienia w ostatnich tygodniach, wreszcie przyniosą szansę na lepsze jutro.
|
żeby nie doszło do tego, że okrężną drogą, przejmie nas filipiak. Wszak jego zażyłość i więzy krwi z miłościwie nam panującym jaucisem jest doskonale znana