Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10739
Stary 04.12.2018, 13:38
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...tem_28261.html

Coś się zaczyna dziać w magistracie. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Imo jeżeli żaden inwestor nie przejmie Wisły to jedynie miasto może nam pomóc. Wygląda na to że chęć do rozmów jest.
Jacek nie takie wałki robił, żeby teraz nie móc zrobić kolejnego i Wisły spróbować nie u.......ić do końca. Nie znoszę gościa, ale polityk z niego skuteczny. Miejmy nadzieję, że te spotkania i cisza z którą mamy do czynienia w ostatnich tygodniach, wreszcie przyniosą szansę na lepsze jutro.
Odpowiedz cytując