Jam55 napisał(a):

Jacek nie takie wałki robił, żeby teraz nie móc zrobić kolejnego i Wisły spróbować nie u.......ić do końca. Nie znoszę gościa, ale polityk z niego skuteczny. Miejmy nadzieję, że te spotkania i cisza z którą mamy do czynienia w ostatnich tygodniach, wreszcie przyniosą szansę na lepsze jutro.