krakus76_ napisał(a):

Panowie. Apeluję ponownie. Poczekajmy do końca roku a od stycznia możecie rysować czarne scenariusze. Miesiąc Was nie zbawi (z rozliczeniami również poczekajcie do tego momentu).
Życzę spokoju, opanowania i wiary że będzie dobrze
|
Ty też jesteś dobry , tydzień temu na noże prawie tutaj poszło po tym jak pierwszy byłeś do walki o IV lige
